Drachtster Boys - De officiele Clubsite

Laatste verslagen A-selectie

04 SEP 2010

Prima competitiestart Dr.Boys

DRACHTEN – Drachtster Boys heeft zaterdag een vliegende ...Lees meer

28 AUG 2010

Collectieve wanprestatie

BEDUM – Het eerste elftal van VV Drachtster Boys heeft zate...Lees meer
Alle verslagen

Laatste verslagen zaalselectie

04 SEP 2010

Bekerwinst heren zaal 1

DRACHTEN - Na een geslaagde voorbereidingsperiode moesten...Lees meer

28 AUG 2010

Demowedstrijd tegen topdivisionist

DRACHTEN – Topdivisionist Avanti uit Stiens kwam afgelop...Lees meer

Alle verslagen

Laatste overige verslagen

02 SEP 2010

Winst op ONT, F1 bekert door

OPEINDE - Overtuigende zege  Drachtster boys F1 tegen ONT F1...Lees meer
30 AUG 2010

C1 met speels gemak door in beker

DRACHTEN - Vandaag stond de Bekerwedstijd, Vv Drachten C1 - Drac...Lees meer
26 AUG 2010

C1 laat niks heel van Feanstars C1

DRACHTEN - Dinsdagavond om 19.00 uur stond de bekerwedstrijd Dra...Lees meer
24 AUG 2010

Bekerwinst C1 met gastspelers

JUBBEGA - Op zaterdagmiddag 21 augustus 2010 stonden 22 spelers o...Lees meer
31 MEI 2010

F5 ongeslagen voorjaarskampioen!

DRACHTEN - Afgelopen woensdag 26 mei speelde F5 de voorlaatste...Lees meer

Alle verslagen

ONZE HOOFDSPONSORS

Wind Groep - Architecten Ontwikkelaars. Hoofdsponsor van Drachtster BoysVan der Wiel Infra en milieu BV, Van der Wiel Stortgas BV, van der Wiel Transport BV en Van der Wiel Planontwikkeling. Hoofdsponsor van Drachtster Boys

ONZE SPONSORS

abnde sportlaan
friese poortfriesland lease
F5 ongeslagen voorjaarskampioen! Afdrukken E-mail

DRACHTEN - Afgelopen woensdag 26 mei speelde F5 de voorlaatste wedstrijd van het seizoen 2010 uit tegen GSVV F2. Bij winst kon het kampioenschap ons niet meer ontgaan, omdat de concurrent Anjum F2 diezelfde avond hun laatste wedstrijd speelde.

 

De Boys gingen voortvarend van start wat al snel resulteerde, na mooi samenspel van de aanvallers, in de 0-1. We hadden er duidelijk zin in en wilden het doelsaldo graag opschroeven. De tegenstander werd voortdurend op de eigen helft gehouden en er vielen steeds meer doelpunten. De eindstand  was dan ook een dikverdiende 0-11.


Na een telefoontje naar Beetsterzwaag bleek dat Anjum F2  ”slechts“ met 4-0 had gewonnen zodat het kampioenschap een feit was met nog 1 wedstrijd te gaan.


Image
Het kampioensteam Drachtster Boys F5

 

De vrijdag 28 mei moest er thuis nog gestreden worden tegen Drachten F5. Helaas konden een aantal vaste spelers hierbij niet aanwezig zijn en werd er een gastspeler gevraagd uit de F4. De Boys hadden er duidelijk weer zin in, er werd direct weer goed aanvallend gevoetbald. Het spitsenduo bleef z’n best doen en na 5 min. scoorden we de 1-0. De Boys bleven goed aanvallen en de spitsen scoorden om en om. De rust werd ingegaan met een ruime 5-0 voorsprong. In de tweede helft bouwden de Boys de voorsprong uit tot 8-0. De laatste 10 min. wisselde de coach 2 aanvallers met verdedigers. Dit leverde helaas geen extra goals op, maar wel spectaculair voetbal. 


Met 9 gewonnen wedstrijden en 1 gelijk spel, een doelsaldo van +62 mogen de Boys van F5 terugkijken op een hele mooie voorjaarscompetitie.

 

Bijna het voltallige team gaat over naar de E pupillen.  De volledige staf (trainers, leiders, verzorgers, fotografen, chauffeurs en mascottes) en het vaak in grote schare aanwezige publiek heeft erg genoten van de Boys van F5. De verwachtingen zijn dan ook hoog gespannen voor het komende seizoen in de E-pupillen, maar bovenal hopen we dat de Boys het komende seizoen weer met net zo veel plezier gaan voetballen als in het afgelopen jaar.

 

Drachtster Boys F5 bestond in 2009-2010 uit: Jarno Woudman, Sven Bosma, Nick Doosje, Jowi Kalsbeek, Erwin Homma, Peter van der Werf, Tim Haitel, Sander Miedema en Gerwin Kooistra.

 

GK