Jeugd sportfonds: Alle kinderen moeten kunnen sporten!

Bij Drachtster Boys vinden we dat ieder kind moet kunnen sporten en plezier moet kunnen beleven aan voetbal. Helaas is dat niet voor ieder gezin vanzelfsprekend. Daarom zijn wij aangesloten bij het Jeugdfonds Sport & Cultuur Fryslân.

Wil jouw kind graag voetballen, maar zijn de kosten van een lidmaatschap lastig op te brengen? Dan kan het Jeugdfonds Sport & Cultuur misschien helpen.
Voor wie is het Jeugdfonds Sport & Cultuur?

Het Jeugdfonds Sport & Cultuur ondersteunt kinderen en jongeren uit gezinnen met een laag inkomen.
Het gaat om:
•    kinderen en jongeren tot 18 jaar

Dankzij deze ondersteuning kunnen kinderen toch lid worden van een sportvereniging en meedoen met trainingen, wedstrijden en andere activiteiten.
Wat vergoedt het Jeugdfonds?
Het Jeugdfonds kan bijdragen aan:
•    de contributie van de vereniging;
•    sportkleding en andere benodigde sportspullen.
De maximale bijdrage bedraagt € 500 per kind per jaar.

De vergoeding wordt rechtstreeks aan Drachtster Boys betaald. Je ontvangt zelf geen geld. In sommige gevallen kunnen de totale kosten hoger zijn dan de maximale bijdrage. Mogelijk is dan een kleine eigen bijdrage nodig.

Geef je kind de kans om mee te doen

Voetbal is meer dan alleen sport. Kinderen maken vrienden, leren samenwerken, krijgen meer zelfvertrouwen en beleven vooral veel plezier. Bij Drachtster Boys vinden we dat ieder kind de kans moet krijgen om onderdeel te zijn van een team.

Voldoe je aan de voorwaarden? Dan helpen wij je graag op weg.

Bekijk hier hoe je het sportfonds kunt aanvragen