Voorbeschouwing Drachtster Boys-ONS

De jubileum wedstrijd voor ons, niet voor ONS. Het goede nieuws kan niet op deze week. We bestaan 75 jaar. Henk de Jong, kind van de club, zijn operatie lijkt geslaagd en Saïd Hassan keert volgend seizoen terug.

Whats App Image 2023 03 28 at 14 52 47

Dit vraagt om de kers op de taart. Winst tegen de nummer twee op de ranglijst. Het is makkelijk bedacht en opgeschreven. De mannen van Willem & consorten zullen het moeten uitvoeren. Geen sinecure.

“Die kunnen we ook wel pakken” klonk het iets te vaak tijdens het jubileumfeestje in het clubhuis afgelopen woensdag. Wellicht was het overmoed door drie winstpartijen op rij of simpelweg gerstenat en de feestsfeer. Ter verduidelijking, ONS is een serieuze kampioenskandidaat en had vorige week een 7-klapper in petto tegen FVC . Helder?

De A-selectie liet zich van zijn beste kant zien afgelopen woensdag. Er werden ter verhoging van de feestvreugde kleine en tegelijk grote partijtjes gespeeld tegen jeugdteams. Verzamelde jeugdteams. De JO 11 t/m 15 brachten afzonderlijk circa 25 spelers tegelijk op twee halve velden. Dat tegen zeven spelers van de hoofdmacht. De spelvreugde was ongekend groot. Kleine en grotere mannetjes doken als horzels op de voor hun ontzagwekkende grote mannen van de hoofdmacht.

Het was niet te ontwaren wie er na de wedstrijd de grootste glimlachen op hun gezicht hadden.

Is deze spelvreugde mee te nemen zaterdag? Er zal meer gevergd worden dan dat, veel meer. Winst zou een geweldige prestatie zijn van dit team, dat zich ontworstelt aan die vermaledijde onderste regionen.